Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Гость 13 марта 2019 в 11:37 Рекомендую
 
Комментарий: Хочу подякувати стомоталогам клініки Формули за відновлення моєї здорової усмішки. Оскільки для мене це достатньо велике випробування, після недобросовісних лікарів знову довіритися їм. Проте ви завоювали мою довіру, тому дякую вам.
0
 
Гость 02 сентября 2018 в 21:34 Рекомендую
 
Комментарий: Обрала дану клініку для лікування зубів, тому що знаходиься поблизу місця роботи. Одразу прийшовши на консультацію звернула увагу якість обладання та чистоту. Все устаткування - сучасне, відмінний порядок. А також ввічливе та приємне ставлення персоналу, додали впевності, що вибір зроблено правильно. Після лікування я ще раз в цьому переконалась.
0
 
Гость 21 июня 2018 в 11:58 Рекомендую
 
Комментарий: Здійснювала експрес-імплантацію зуба у клініці "Формула". І залишилась задоволена якістю наданих послуг. Цьому також сприяє надзвичайно приємна атмосфера у клініці. Дякую вам за швидке та якісне відновлення зубів!
0
 
Ніна Демедюк 08 июля 2017 в 17:22 Рекомендую
 
Комментарий: Велике спасибі лікарям даної клініки. Знайти свого стоматолога не так вже й легко, навіть у такому великому місті як Київ. Була приємно здивовона професіоналізмом лікуючого лікаря. Під час лікування я не відчувала жодних больових відчуттів чого насправді найбільше боялася та уникала походу до стоматолога.
0
 
Гость 13 марта 2017 в 11:18 Рекомендую
 
Достоинства: Доступні ціни.
Турботливе ставлення.
Комментарий: У клініці "Формула" лікуюсь вже не один рік. І повністю задоволений якістю наданих послуг. Надзвичайна увага від лікаря та медсестри. Завжди цікавляться чи все добре під час виконання усіх маніпуляцій. Завдяки професіоналізму лікаря перестав боятися лікарів та регулярно приходжу на профілактичний огляд.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Контакты

Лікування зубів Київ, ортодонт Київ, вставити зубні протези Київ, зубне протезування Київ
(основной офис)

Украина, Киевская, Киев, , дом

Соц. кнопки

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create